Avaleht

Elektroonika

Nutikad esemed

MH100223-
5,63 €
6,25 € -10%
Laos olemas
favorite_border favorite

Mini statiiv on ideaalne lahendus eriskummaliste pindade pealt pildistamiseks – kasuta seda kividel, puuoksal või aialipil - statiiv kohandub kõigi ebatasaste pindadega. Selle paindlikke vahtkummiga kaetud jalgu on võimalik mistahes torude/pulkade või muu taolise keerutada ja seeläbi huvitavaid kaadreid üles võtta. Kokkupanduna on statiiv vaid 15 cm pikk.

MH100535-
7,92 €
Laos pole piisavalt tooteid
favorite_border favorite

Painutatav, keeratav, suunatav MyHobby statiiv nutitelefonile laiusega 55mm-83mm. Statiivi jalalülidel on kummiribad, et statiiv haakuks paremini erinevate pindadega. Sobilik kuni 300 gr raskuste kaameratega/telefoniga kasutamiseks. Statiivi kaal on ainult 66 grammi.

MH111066-
5,75 €
Laos olemas
favorite_border favorite

Universaalne juhtmevaba laadimis vastuvõtja mobiiltelefonidele. Muuta oma telefon juhtmevabalt laaditavaks. Paigalda oma telefoni ja kaitsekorpuse vahele. Väga õhuke. Pole vaja ühendada juhet, lihtsalt asetage oma telefon laadimiseks laadimispadjale. Laadimis vastuvõtja ühildub WPC juhtmeta laadimise standarditega ning võimaldab teil nautida laia valiku seadmete kiiret ja mugavat laadimist.