Avaleht

Filtreeri

Modelleerimise mass

MH112971-
18,75 €
Tellimisel!
Silk Clay® - isekõvanev, veniv, pehme ja eriti kerge modelleerimismass, mille värve võib omavahel segada. Kuivanud massile võid lisada tilk vett ja käte vahel modelleerida pehmeks, et elastsus taastuks. Kuivamisaeg 2-24 tundi olenevalt massi paksusest (kuivades on elastne kummilaadne). Kasutamata massi hoia õhukindlalt. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3. a lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht
MH112979-
2,63 €
Tellimisel!
Self-hardening, pliable, soft and lightweight modelling compound, which retains its soft and rubber-like texture when dry. Packed in a plastic tub - store unused clay in an airtight plastic container .
MH112981-
2,00 €
Tellimisel!
Self-hardening modelling material with small beads - ideal for coating/modelling around various craft materials. Packed in practical tub - store unused clay in an airtight plastic container.
MH112982-
5,00 €
Tellimisel!
Good quality air drying modelling clay that does not need to be baked in an oven. When dry, it can be painted with Plus Color craft paint Drying time approx.. 1-2 days depending on the thickness. If the clay feels cold, it still releases water
MH112983-
7,25 €
Tellimisel!

Hea kvaliteediga savi skulptuuriks. Ei nõua põletamist, karastub iseseisvalt õhus. Pärast kuivatamist saate värvida värviga Plus Color. Kuivamisaeg umbes 1-2 päeva sõltuvalt paksusest. Kui savi on veel külm ja vesi sellest veel välja tuleb, ei ole see veel kuivanud. Savi on helehall ja pakkis on 1kg.