Avaleht

Filtreeri

Clay

MH112983-
10,48 €
Laos olemas

Hea kvaliteediga savi skulptuuriks. Ei nõua põletamist, karastub iseseisvalt õhus. Pärast kuivatamist saate värvida värviga Plus Color. Kuivamisaeg umbes 1-2 päeva sõltuvalt paksusest. Kui savi on veel külm ja vesi sellest veel välja tuleb, ei ole see veel kuivanud. Savi on helehall ja pakkis on 1kg.

MH113107-
88,00 €
Tellimisel!
Isekõvastuv savi ei vaja põletamist ning kui soovite, et savi kõvastuks kiiremini asetakse toode radikale või muu soojust kiirgava seadme lähedusse. Pärast kuivamist võib toodet värvida värvide või pastellidega. Kasutamata savi säilitada õhukindlalt, et savi ei kuivaks. Hoiatus! Ei sobi alla 3. a lastele.
MH113415-
10,48 €
Tellimisel!
Good quality air drying modelling clay that does not need to be baked in an oven. When dry, it can be painted with Plus Color craft paint Drying time approx.. 1-2 days depending on the thickness. If the clay feels cold, it still releases water
MH113418-
10,48 €
Tellimisel!
Good quality air drying modelling clay that does not need to be baked in an oven. When dry, it can be painted with Plus Color craft paint. Drying time approx.. 1 - 2 days depending on the thickness. If the clay feels cold, and still releases water, it is not yet dry .