Müügitingimused

1 ÜLDSÄTTED

1.1. Käesolevad MyHobby e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad MyHobby e-poest ostmisel internetiaadressilt https://www.mh24.ee/. Kauba müüja on Minu Hobi OÜ (edaspidi: Müüja), aadress Vabaduse väljak 9 (tunnelis) Tallinn, Eesti, registrikood 12945160, e-posti aadress shop@mh24.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: ostja) ja müüja vahel MyHobby e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://mh24.ee/et/content/3-tingimused. Kui ostja esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse ostja ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

1.3. Ostjail on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning ostja nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.

1.4. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2 KAUBA TELLIMISE JA OSTU-MÜÜGI ÕIGUSSUHTED

2.1. Ostja valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi. Ostja valib tellimuse üleandmise viisi ja koha. Ettetellitavate toodete puhul ka aja.

2.2. Ostja kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Ostja kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad Ostja tegelikule soovile.

2.3. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab Müüja Ostjale e-kirjaga kinnituse ja arve.

2.4. Müüja ja Ostja vahel jõustub müügileping alates Ostja poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.

2.5. Kaupade eest, mida ei õnnestu komplekteerida, maksab Müüja Ostjale raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul.

3 TOODETE JA TEENUSTE HINNAD

3.1. Kõik MyHobby e-poes müüdavate kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu.

3.2. Ostja tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses.

3.3. Juhul, kui Ostja ei vali tellitud kaubale Tallinna Kauplusse ise järele tulemist, lisandub müügihinnale kauba kohaletoimetamise tasu vastavalt müügitingimuste punktile ...

3.4. Müüjal on õigus korrigeerida tema poolt pakutava Kauba või Teenuse hinda

3.5. Kauba eest saab tasuda MyHobby e-poe veebikeskkonnas näidatud viisidel. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt Ostja ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

3.6. Järelmaksulepingu vormistamisel võib Kauba või Teenuse hinnale olla lisatud lepingutasu ja teatud intressiprotsent vastavalt järelmaksuteenust pakkuva krediidiasutuse kehtivatele tingimustele.

3.7. Transpordi hind kuvatakse Ostjale pärast kohaletoimetamisviisi valikut ning märgitakse ka Tellimuse (müügilepingu) kinnitusele. Transporditingimused ja nende hinna määrab Müüja. Ostja vastutab esitatud andmete (Address ja Kontakt andmed) õigsuse eest. Transpordi hind arvestatakse automaatselt eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Ostja soovib Kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused

Meie pangarekvisiidid:

Minu Hobi OÜ, aadress Vabaduse väljak 9 (tunnelis) Tallinn, Eesti

a/arve Swedbank (IBAN) EE932200221063112688

SWIFT/BIC: HABAEE2X