Tagastustingimused

Kauba tagastamine või vahetamine tingimused

MH24.ee E-poelt (edaspidi Kaupleja) ostetud kaubaga on Teil (edaspidi Ostja) 14 päeva jooksul aega tutvuda. Juhul, kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi Teile, siis saate kauba meile (Kauplejale) tagastada või paluda see meil ümber vahetada. Vastavalt võlaõigusseadusele (seadusest tulenevat 14-päevast taganemisõigust), Kaupleja garanteerib Teile Müügitellimuse sooritamisel tasutud summat tagastamise 14 päeva jooksul peale taganemisavalduse kättesaamist ja Kauba tagastamist Kauplejale.

Ostja maksab toote tagastamisega seotud postikulud. Ostja peab arvestama, et tagastamise transpordikulu võib olla suurem kui tellimuse/kauba saatmiskulu Ostjale tellimuses oli. 

NB! 14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Teile isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu mõõtude järgi); kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; perioodiliselt ilmuvate trükiste puhul (nt ajakirjad); audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui Ostja on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

Kauba tagastamise võimalus kehtib vaid eraklientidele, juriidlised isikud taganemisõigust kasutada ei saa.

Kauba tagastamine

Trükkige palun välja ja täitke ära taganemise avaldus ning lisage see tagastatava Kauba juurde ja saatke Kaup tagasi Kauplejale. Tagastame Teile kauba ostusumma ja transporditasu täies ulatuses 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest eeldusel, et Kaup on jõudnud meieni. MH24.ee E-poe kontakte vaata siit - (http://mh24.ee/et/contact-us).

Tagastamise võimalused

1. Kauba tagastamine Kaup isiklikult tagasi tuues. 
Tagastatav Kaup palume tuua aadressile vaata siit - (http://mh24.ee/et/contact-us), tööpäevadel kell vaata siit - (http://mh24.ee/et/contact-us). See tagastusviis on tasuta. Kaupleja garanteerib peale Kauba kättesaamist kogu Teie poolt Müügilepingu alusel tasutud summade tagastamise 14 päeva jooksul peale Kauba kättesaamist.

2. Kauba tagastamine tavapostiga
Märkige pakile tagastatava Kauba saajaks Minu Hobi OÜ ja saatke see aadressile vaata siit - (http://mh24.ee/et/contact-us). Teenuse hind sõltub postiteenust pakkuva ettevõtte hinnakirjast. Kauba tagastamisega seotud postikulusid Kaupleja ei kompenseeri.